BECUTAN Шампон

200 мл

103 ден

Опис

Шампонот Becutan не содржи сапун и има исклучително благо дејство што не иритира и не предизвикува солзење. Нежно ја негува детската коса, ја омекнува и овозможува полесно расчешлување, а истовремено ѝ дава свиленкаст сјај.

Не содржи сапун.
Не содржи алкохол.
Производот е клинички и дерматолошки тестиран.
Развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри.
Поради неговата блага формула, се препорачува за често миење на косата кај сите возрасти.
Има приспособена pH–вредност.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.