BECUTAN Течен детергент и омекнувач 2 во 1

Со формула избалансирана според високите стандарди на нежната детска кожа, овој производ 2 во 1 е најпрактично решение за видливите последици од динамичните активности на нашите најмили.

Уникатната формулација од течен детергент и од омекнувач 2 во 1 e максимално ефикасна против нечистотијата и e збогатена со природен екстракт од маслинка. Исто така, овозможува истовремена чистота и мекост на алиштата и претставува одличен избор и за лица со чувствителна кожа.

Приспособен е и за двата типа перење – рачно и машинско. По перењето, алиштата се меки, чисти и пријатно парфимирани

1 л

192 ден

Само 2 останати во залиха

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

1l, 2l

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.