BECUTAN Тоалетна вода за деца

50 мл

426 ден

Опис

Новата детска тоалетна вода, со која неодамна се збогати портфолиото на Becutan, е вистински избор за малите палавковци кои сакаат да го имитираат однесувањето на мама и на тато, но и за сите оние што го сакаат мирисот на Becutan.

Оваа тоалетна вода најавтентично ќе ве потсети на добропознатиот мирис на детството и на безгрижното растење со омилените производи Becutan. Тоалетната вода Becutan не содржи парабени, конзерванси и бои.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.