БЕГЕМОТ Очудувања #3

Издавач: Бегемот Јазик: Македонски Година: 2019
Оригинален наслов: Очудувања #3 | Бр. на страни: 73 | Димензии: 185 x 110 | Корица: тврда

150 ден

Опис

Во „Очудувања #3“ ви ги претставуваме: Ѕвездан Георгиевски, Ѓоко Здравески, Тони Миленковски, Владимир Плавевски, Владимир Мартиновски, Иван Шопов, Ѓорѓи Крстевски, Ненад Јолдески, Наташа Сарџоска, Андреј Ал-Асади, Сања Михајловиќ-Костадиновска, Билјана Ѓонеска.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.