Bella Дакота Пантолони

68%Полиестер
27%Вискоза
5%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

2,490 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.