BELLA Фустан Нала

95%Вискоза
5%Еластан

3,290 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 40

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.