BELLA Калате Лур Блуза

49% Рајон, 51% Вискоза

1,690 ден

Исчисти

Опис

Комотен крој

Краток ѕвончест ракав

Нема еластичност

 

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.