Промоција!

BELLA Корал Блуза

100% Полиестер

2,290 ден 1,600 ден

Исчисти

Опис

  • Широк комфорен крој
  • Спуштен краток ракав
  • Мала еластичност

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.