Bella Кошула Попи Линеа

Кошула:
40%Вискоза
40%Метал
20%Полиамид
Долна маица:
100%Полиестер

3,890 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.