Bella Попи Палто

100% Волна
Постава: 50%Полиестер 50%Ацетат

4,890 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.