BEYONCÉ Heat Eau de Parfum Fragrance for Women

Мирис инспириран од светски познатата пејачка Бијонсе .

Стилски и женски мирис за жени со мирис на магнолија, нероли и црвена ванила , орхидеја, праска, мошус и килибар . Склопени во огнено црвено шише што го олицетворува стилот на поп-пејачката

1,530 ден2,340 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

100 мл, 30 мл, 50 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.