Beyonce Heat Kissed Eau de Parfum Fragrance for Women

Бијонсе Хит Kiss од Бијонсе Парфем. Носете топлина бакната од Бијонсе за да ја ослободите вашата внатрешна кралица. Овој мирис е инспириран од слаткиот, светол наплив на првиот бакнеж. Во срцето на Heat Kissed ќе најдете топли, опојни ноти од пачули, ванила и егзотично африканско сандалово дрво. Заплеткано е со суптилни средни ноти на орхидеи, јасмин од Самбак и дива мароканска роза. Завршувањето на овој жесток, весел мирис се слатки овошни врвни ноти на манго, питахаја и личи.

30ml

1,530 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.