BIBS Boheme 2 PACK Grey & Mauve Цуцли

Boheme цуцлата е инспирирана од модерниот боемски стил. Со своите природни елементи и органска силуета Boheme се појавува во свеж, креативен и естетски дизајн.

Цуцлата BIBS е направена од 100% природен гумен латекс, кој е мек, флексибилен и природен за најмалите.

Цуцлите на BIBS се рафинирани неколку пати, за да се обезбеди најдобриот можен материјал и производ за најмалите.

100% природен гумен латекс
100% без БПА, ПВЦ

Пакување со две цуцли .

Дизајнирано и произведено во Данска/ЕУ

720 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.