BIBS Bottle Sleeve Small Petrol Навлака за шише мала

Навлаката за шише BIBS го олеснува носењето на вашето шишенце BIBS во движење.

Лесно се гледа скала низ отворот
Има ремен за прикачување на количка, кревет или чанта
Густата ткаенина од неопренови го штити стакленото шише доколку падне
Одговара на сите шишиња за бебиња BIBS

610 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.