BIBS Pacifier Clip Ivory/Vanilla Штипки за цуцли

Плетенката е изработена од 100% органски памук со сертификат GOTS. GOTS значи дека памукот не содржи никакви штетни хемикалии, AZO боја или генетски модифицирани материјали. GOTS е исто така гаранција дека производот е направен од најдобрите и најеколошки материјали и под општествено прифатливи услови во безбедна и нетоксична средина.

1,040 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.