BIBS Try It Collection Blush Цуцли

BIBS е врвен дански бренд за бебиња.

Бебињата имаат различни техники на цицање и различна анатомија на устата. Затоа со BIBS Try-it колекцијата ги имаш достапни сите 4  типови на цуцли округли, симетрични и анатомски во едно пакување кои ги задоволуваат сите овие различни потреби.

Материјалите од кои се изработени цуцлите се природна гума латекс и силикон.

1,300 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.