BIBS Vanila Box Кутија за цуцли

Кутијата за цуцли BIBS е повеќефункционален производ, кој не само што може да се користи за чување цуцли кога сте во движење, туку и како кутија за стерилизација и стерилизација во микробранова печка.

Препорачуваме само стерилизирање на силиконски цуцли во микробранова печка – не и цуцли во природна гума латекс.

Може да собере до три BIBS цуцли

Доаѓа со влошка за цуцла во која може да се собере една единствена цуцла

Направено од 100% безбеден и соодветен материјал за храна

Може да се користи за стерилизација на цуцла

Дизајниран и произведен во Данска

949 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.