НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 250 ДЕН.

BIFOXS CAR PURIFIER BIW-01 МИНИ ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ ЗА ДОМА ИЛИ ЗА ВО КОЛА

ПРОЧИСТУВАЊЕ НА ПМ2.5 ЧЕСТИЧКИ 99%

ПРОЧИСТУВАЊЕ НА ЧАД ОД ЦИГАРИ99%

АНЈОН ПРОЧИСТУВАЊЕ (БАКТЕРИИ, ГАСОВИ)

ЕДНОСТАВНО УПРАВУВАЊЕ (ЕДЕН ТАСТЕР)

2 УСБ ПОРТИ ЗА ПОЛНЕЊЕ

ДО 10м3 ПРОСТОР ПОГОДНО

 

2,998 ден 2,703 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.