НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 299 ДЕН.

BIFOXS CAR PURIFIER BIW-16 МИНИ ПРОЧИСТУВАЧ ЗА АВТОМОБИЛ

-УПРАВУВАЊЕ СО ГЕСТ НА РАКА
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА ШТЕТНИ ГАСОВИ
ЈОНИЗИРАЊЕ НА ПМ2.5 ЧЕСТИЧКИ
АНЈОН И ПЛАЗМА ПРОЧИСТУВАЊЕ
98%  СТЕРИЛИЗАЦИЈА
ДО 10М3 ПРОСТОР
ПОГОДНО ЗА УПОТРЕБА ВО АВТОМОБИЛ/ДОМА

5,899 ден 5,546 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.