BIO OIL Намаз од бел афион

Намаз од бел афион богат со витамини,минерали,масни киселини,висок процент на протеини. Намаз од семе од бел афион со ладно цедено сончогледово масло и пикантен вкус кој заслужува да се примени во секојдневната исхрана.

Состојки

  • Афион
  • Лута пиперка
  • Сончоглед
  • Нане
  • Лук
  • Сончоглдово ладно цедено масло

200гр

150 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.