BIOSEPT Гел за дезинфекција на раце

500 мл

162 ден

Нема на залиха

Опис

Начин на употреба:

Гелот нанесете го на суви раце и оставете да се исуши 30 секунди.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.