BJS GLAM P RG MASC VG PUSH UP BLACK WATERPROOF Маскара

899 ден

Опис

Bourjois Volume Glamour Push Balck waterproof Up Volume – маскара чија четка ги витка и издолжува трепките. Водоотпорна, интензивна боја и трајност дури и до 16 часа.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.