BLIC Средство за миење на садови

1 л

53 ден

На залиха

Опис

Средство со висок квалитет, создава богата пена а притоа лесно се испира. Нежен за рацете.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.