BLIC Средство за чистење на кујна

0,75 л

77 ден

На залиха

Опис

Средството ги отстранува маснотиите и дамките во кујната. Погоден е за чистење на сите површини во кујна: керамика,вештачки материјали,ултрапласт, емајл и челик што не ‘рѓосува.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.