BLIC Средство за стакло

0, 75 мл

53 ден

На залиха

Опис

Средството за стакло со висок квалитет и е наменето за чистење на сите стаклени површини. Средството е направено од алкохол кое помага во разложувањето на замастените површини.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.