BLIC Универзално средство за сите подни површини

1 л

98 ден

На залиха

Опис

Средството е погодно за чистење на сите видови подни површини, за елементи во кујна и за мебел. Чисти сјајно без да остава траги и притоа пријатно мириса.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.