BLIC WC гел

0,75 л

92 ден

На залиха

Опис

WC гелот за чистење тоалетна школка поседува голема моќ за отстранување на бигор и други нечистотии и го спречува создавањето на нови наслаги. Ја чисти и ја одржува хигиената на школката.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.