FANTINEL Borgo Tesis Pino Grigio Bianco бело вино

Сламесто-светло жолта боја со одлична бистрина. Пријатен мирис на праски, жолти дудинки и ливадско цвеќе. Лесен освежителен вкус со карактеристична минералност и високи но меки киселини.

717 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.