BOSCH ТОСТЕР СКАРА

  • МОЌНОСТ 1800 W
  • ГОРНА И ДОЛНА ГРЕЈНА ПЛОЧА
  • ГОЛЕМА ПОВРШИНА НА ПЛОЧИТЕ 220X380СМ
  • РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА
  • НЕЛЕПЛИВ МАТЕРИЈАЛ НА ПЛОЧИТЕ

5,550 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.