BOURJOIS ALWAYS 24 FOUNDATION 125 Пудра

861 ден

Опис

Течна пудра со голема покривна моќ, со витамин Е и со хијалуронска киселина,која длабоко ја хидрира кожата. Има 24-ри часовна трајност и е безмасна. Оваа пудра има заштитен фактор СПФ 20.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.