Bourjois Always Fabulous 01 Бронзер за лице

Светкав бронзер кој го открива природниот сјај на вашиот тен благодарение на мозаикот од 6 бисерно светкави нијанси споени во едно. Меката и лесна текстура овозможува брзо и лесно нанесување и долготраен ефект. Неопходен за здрав и сјаен изглед на вашњто лице во текот на целата година.

9 Г

648 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.