Bourjois Always Fabulous 200 Vanilla Коректор

Always Fabulous течен коректор кој своршено ги прекрива несовршеностите на лицето. Лесен и прецизен за апликација.

11 мл.

750 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.