BOURJOIS ALWAYS FABULOUS 410 Пудра во форма на стик

943 ден

Опис

Стик создаден за да овозможи одлична покривност. Формула која овозможува кожата да диши, ѓи покрива дамките, темните кругови, како и сите несовршености. Може да ја носите во текот на целиот ден, без притоа да ја поправате. Во составот има масло од јојоба која одлично ја хидрира и негува кожата.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.