BOURJOIS BIG LASHES OU OUI Маскара

660 ден

Опис

Маскара која овозможува спектакуларен волумен и црно обоени трепки. Новата четкичка со цик-цак влакненца максимално ги подигнува трепките без притоа да ги згрутчи, а црниот интензивен пигмент во формулата нуди прекрасна боја.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.