Bourjois EL LINER FEUTRE ULTRA THIN ULTRA BLACK Туш за очи

690 ден

Опис

Прецизен ајлајнер за очи. Лесен за нанесување со тенка и тврда четка. Долготраен и интензивен ефект.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.