Bourjois Healthy Mix Clean 52 Течен коректор за лице

Вегански, чист и хидратантен коректор, составен од 84% состојки од природно потекло. Неговата течна текстура ги камуфлира темните кругови, знаците на замор и несовршеностите на лицето. Обезбедува сјајна, блескава завршница на кожата. Благодарение на комплексот од витамини Ц, Е и Б5, веганскиот коректор Healthy Mix Clean гарантира хидратација до 24 часа.

6мл

750 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.