BOURJOIS Healthy Mix Clean & Vegan Маскара

Веганската маскара Healthy Mix Clean им дава должина и дефиниција на вашите трепки.

Составена од 99% состојки од природно потекло.

Нејзината органска четка од 100% микро-влакна добиени од био е многу мека и обезбедува целосно продолжување на вашите трепки од корен до врв.

Водоотпорна маскара обезбедува до 36 часа држење ги негува вашите трепки благодарение на формулата збогатена со органски шеа путер.

– Маскара за волумен
– 99% состојки од природно потекло
– Веган

985 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.