BOURJOIS HEALTHY MIX GLOW STARTER PRIMER 01 База за шминка

15 мл

815 ден

Опис

Хидрира

На допир дава ултра свежа сензација

Нелеплива и не-мрсна текстура која  се вклопува совршено

Дава свеж и розов ефект на кожата. 

Содржи: хидрогенирано рицинусово масло, полисорбат 60, тефлонски, ретинил палмитат, сорбитан изостеарат, SQUALANE, калај оксид, токоферол, токоферил ацетат, триетаноламин, феноксиетанол, парфем ТИТАНИУМ ДИОКСИД (CI 77891), FD&C RED Бр. 4 (CI 14700), IRON OXIDES (CI 77491)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.