BOURJOIS HEALTHY MIX PRESSED POWDER 02 Пудра

11 гр

631 ден

Опис

BOURJOIS HEALTHY MIX PRESSED POWDER  Овозможува совршен финиш за здрава и природна шминка. Дава сјајност на вашата кожа и истовремено ја прави рамномерна и сјајна. Иновативен комплекс со витамини Ц, Е и Б5 кој има ефект против замор, лесно се меша во кожата и има најубав, овошен цветен мирис. 

Вклучува функционално огледало и голем сунѓер.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.