BOURJOIS KOHL & CONTOUR 05 Chocolat Молив за очи

460 ден

Опис

Моливи за очи збогатени со чисти пигменти кои даваат интензивни резултати уште од првото нанесување како во внатрешната , така и на надворешната страна на окото. Хипоалергенска формула со природен восок и витамин Е.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.