Bourjois Rouge Fabuleux Gloss 05 Сјај за усни

690 ден

Опис

Сјај кој на вашите усни дава интензивност,сензуален волумен и хидратација. Формула со микрокристални честички за висок сјај и долготрајност до 8 часа. Во својот состав овој сјај содржи антиоксиданти и витамин Е кои ја штитат и негуваат усната. Палета на бои кои го задоволуваат сечиј вкус.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.