Bourjois Rouge Velvet Ink 15 Кармин за усни

890 ден

Опис

Долготраен течен мат кармин за усни со високо прецизен апликатор. Долготрајност до 24 часа.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.