BOURJOIS VELVET THE PENCIL 01 Молив за усни

700 ден

Опис

Bourjois Velvet The Pencil им обезбедува  на усните беспрекорен мат финиш

Формулата 2-во-1 држи до 8 часа и им дава на усните живописна боја

Контуираната форма на молив овозможува лесна примена

Лесната формула обезбедува максимална удобност онолку долго колку што трае

Како да аплицирате:

1. Нанесете боја во центарот на горната и долната усна

2. Нанесете боја работејќи од надворешните агли во центарот на горната и долната усна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.