BOURJOIS Volume Galmour Coup De Coeur 01 Палета сенки за очи

890 ден

Опис

Ќе се вљубиш на прв поглед во оваа плаета сенки со интензивни бои. Coup De Coeur има нежни златеникави нијанси инспирирани од зајдисонцето.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.