Bourjois VOLUME GLAMOUR COUPTHEATRE Маскара за очи

Bourjois Volume Glamour Coup de Foudre е маскара која им нуди на трепките моќен и заводлив изглед. Може да постигнете нормален до интензивен волумен со оваа маскара. Прецизната четкитчка со меки влакна овозможува виткање, подигнување и интензвен волумен. Во својот состав содржи масло од арган, кое ги негува трепките.

790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.