BOURJOIS VOLUME GLAMOUR MAX MASCARA BLACK Маскара

899 ден

Опис

BOURJOIS VOLUME GLAMOUR MAX MASCARA BLACK Овозможува волумен до х8 и ултра раздвојување на трепките. Флексибилната и нежна четка совршено ја чешла секоја трепка. Нејзината силна точка е четката и нејзината посебна конструкција која гарантира да се стигне до пократките трепки.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.