BOURJOIS VOLUME GLAMOUR PUSH UP Маскара за очи

850 ден

Опис

Bourjois Volume Glamour Push Up Volume – маскара чија четка ги витка и издолжува трепките. Долготрајна интензивна боја дури до 16 часа.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.