BOURJOIS VOLUME GLAMOUR ULTRA CARE Маскара

931 ден

Опис

Маскара која во својот состав има над 50 проценти восок со цел да понуди поголем волумен на трепките. Интензивната црна боја ги негува и ги прави трепките повпечатливи. Четката е дизајнирана да понуди идеално и лесно нанесување на маскарата без притоа да остава грутчиња зад себе.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.