AURA BRONZER CONTOUR BRUSH Четка за контурирањеAURA BRONZER CONTOUR BRUSH

Shaped to ensure layered and controlled application of products, this contour brush is made of fine synthetic fibres and is your key ally in the process of highlighting your beauty.

280 ден

Опис

Четка за контурирање

Четката за контурирање е изработена од фини синтетички влакна, со чија помош лесно и прецизно ќе можете да ги нагласите сите контури на лицето (образите, челото, носот и брадата).

Посебниот облик на четката овозможува производот што го нанесувате да се нанесува во тенок слој и да се постигне природен изглед.

Shaped to ensure layered and controlled application of products, this contour brush is made of fine synthetic fibres and is your key ally in the process of highlighting your beauty.

Application tips:

Use it for facial contouring and shading.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.