Bruno Banani Magic Man тоалетна вода за мажи

Magic Man е парфем на куќата Bruno Banani и е достапен од 2008 година. Посветен е на шармантните, харизматичните и мажествени припадници на појакиот пол. Се отвора со ноти на машкаст орев, кардамом од Гватемала, темјан и црн бибер. Во срцето има ароми на какао, кари и циклама. Долните ноти донесуваат дрвенести акорди, пачули и амбер.

30ml

1,570 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.